Díjak

Szent László Díj

 2017 
• Dr. Latorcai János

 2016 
• Engelmayer Ákos

 2015 
• Snell György segédpüspök atya

 2014 
• Németh Szilárd, Csepel polgármestere

 2013 
• Roman Kowalski a Lengyel Köztársaság rendkívüli és meghatalmazott nagykövete

 2012 
• Bús Balázs, III. kerület polgármestere

 2011 
• nem került kiadásra

 2010 
• Marcin Sokołowski

 2009 
• Szép Tibor

 2008 
• Andrzej Przewożnik

 2007 
• dr. Sutarski Konrád

 2006 
• Grzegorz Łubczyk

 2005 
• Henryk Sławik (postumus)

 2004 
• Tarnowski Zenon (postumus) volt konzul

 2003 
• Stelmachowski Andrzej („Współnota Polska" elöke)

 2002 
• Bańczerowski Janusz professzor

 2001 
• Varga Béla (postumus, Balatonboglár)

 2000 
• Bátky Zoltán (Szeged)
• Ostoja-Mitkiewicz Mieczysław (Varsó)
• Stolarski Jan (Varsó)

 1999 
• Magyar-Lengyel Baráti Egyesület,
• Balatonboglár Lengyel Klub,
• Pécs Bem József Kulturális Egyesület Szegedi Részlege Dr. Kovács István,
• Pázmány Péter Tudományegyetem Lengyel Tanszékének vezetője Prof. Dr. Urszula Kaczmarek,
• Adam Mickiewicz Egyetem professzora,
• Poznan Maciej Józefowicz,vecsési plébános

 1998 
• A „Szent László Díj" nem került kiadásra.

 1997 
• Antall József (senior) – postumus Budapesti Lengyel Templom

 1996 
• Magyarországi Bem József Kulturális Egyesület
• Magyarországi Lengyel Katolikusok Szt. Adalbert Egyesülete Ex aequo (azaz megosztva) Kőszeghy Olivérné Bp. és Józef Wajda atya között

Magyarországi Lengyelekért Emlékérem

 2017 
1. Dr. Alina Papiewska-Csapó
2. Zele Józsefné
3. Zarowny Ferenc

 2017 Ifjúsági díj
1. Mészáros Máté

 2016 
1. Trojan Tünde
2. dr. Wojciech Leon Mendyk
3. Kalinowski Andrzej

 2015 
1. Kleksiki együttes
2. Jógáné Szabados Henrietta
3. Tánczosné Minda Marianna

 2014 
1. Múzeumbarátok Köre – Isaszeg
2. Bárkányi Wieslawa és Bárkányi Tamás
3. Molnárné Cieslewicz Elzbieta

 2013 
1. Bánoné Pietrzyk Małgorzata
2. Hidvégi György
3. Wieloch Varga Krystyna
4. Békéscsabai Magyar-Lengyel Baráti Kulturális Egyesület

 2012  
1. Pál Barbara

 2011 
1. Németh Anna
2. Vaskó Pál és Vaskó Pálné (Pelyhe Judit)
3. Wysocki Légió Hagyományőrző Egyesület

 2010 
1. Magyar Lengyel Baráti Kör (Budapest XVII. kerület – Rákosliget)
2. Ifj. Rémiás István 3. Mészáros Wanda

 2009 
1. Laczkó András
2. Poros Andrásné
3.  megosztva: dr. Dobos József és Szent Kinga Kórus

 2008 
1. Eugeniusz Korek
2. dr. Bakonyi Erika
3. Andrzej Polak

 2007 
1. megosztva: Bubenkó Béláné, Fedor Kálmánné és Szilágyi Györgyné
2. Abrusán Györgyné
3. Soboltynski Róbertné

 2006 
1. Leszek Kryża atya
2. Török Gábor polgármester
3. Bogdańska-Szadai Bożena

 2005 
1. Polonez Együttes
2. Lehoczki István
3. Królikowski Jerzy

 2004 
1. Barátság Háza, Székesfehérvár
2. Ducki Krzysztof
3. Modrzejewska Ewa

 2003 
1. Zbigniew Czerniak (a Segítő Szűz Mária Lengyel Templom plébánosa)
2. Nagy Alicja (Bem Egyesület elnöke)
3. Rémiás István (Emőd-Istvánmajor falugondnoka)

 2002 
1. "Dom Otwarty" azaz "Nyitott Ház" Lengyel Színjátszó Csoport
2. Rege család: Władysława, Béla, Gergely
3. Wesolowski Andrzej
4. Leszkó Małgorzata

 2001 
1. Héjj Aldona
2. Greskóné Bubenkó Valéria
3. Priszler család (Priszler Györgyné Stanisława, Priszler György, Filip és Marcin, Bp)

 2000 
1. Csombor Erzsébet (Esztergom)
2. Gwizdalewicz Stanisław (Bp., Bem J. Egyesület)
3. Hajdú Gabriella (Bp., Bem J. Egyesület)
4. Dr. Nemesi Miklósné (Bp., Szt. Adalbert

 1999 
1. Pál Károly, Szt. Adalbert Egyesület, Budapest
2. Anna Novotni, Magyarországi Bem József Egyesület, Budapest
3. Andrzej Straszewski, Székesfehérvár
4. Dr. Tóthné- Pacs Vera, Isaszeg polgármestere
5. Jadwiga Városi, Szt Adalbert Egyesület, Budapest
6. Szekér Lászlóné Anikó

 1998 
1. Pawel Laskowski, atya
2. Buzás Istvánné, Budapest
3. Wygocki Rikárd, Budapest
4. Szalamon Rácz Tamás

 1997 
1. Lázár Éva, Székesfehérvár
2. Rege Béla, Budapest
3. Trojan Marian, Füzesabony
4. Révész Helena, Budapest
5. Koziorowska Julianna, Budapest

 1996 
1. Bem Egyesület Komárom-Esztergom megyei részlege
2. Bem Egyesület Székesfehérvári részlege
3. Kőbányai Lengyel Perszonális Plébánia
4. Hasznos Györgyné (postumus)
5. Dr. Leszek Hensel, a LK volt Konzulja
6. Jerzy Kochanowski
7. Dr. Zbigniew Kosciuszko (postumus)
8. Molnárné Sagun Zdzislawa
9. Ernest Nizialowski
10. Mária Pál

Nemzetiségiekért díj

 2017 

 2016 
Polonez együttes

 2015 
Wysocki Légió Hagyományőrző egyesület

 2014 
Bros Stanislaw Wojciechné Horváth Mária

 2013 
Magyarországi Lengyelség Múzeuma és Levéltára

 2012 
Bogdańska-Szadai Bożena és Wesołowski Andrzej

 2011 
nem került kiosztásra

 2010 
Országos Lengyel Nyelvoktató Iskola

 2009 
Nem volt díjazott

 2008 
Lengyel Perszonális Plébánia